Miks valida EkoVilla?

Ekovilla lubadus kasutajatele – säästev eluviis

Ekovilla on puidupõhine soojusisolatsioonimaterjal, mis pakub mitmekülgseid võimalusi tõhusaks ja säästlikuks soojustamiseks. Kas kütate talvel või jahutate suvel – hingavad konstruktsioonid on toimivad ja kuivavad ohutult mõlemas suunas. Saate eladasäästvas ja energiatõhusas kodus.

Ekovilla omab rohkem kui 30 aasta pikkusi kogemusi hingavate konstruktsioonide alal. Klientide rahulolu puidupõhiste soojustusmaterjalide toimivuse ja vastupidavusega on muutnud Ekovilla üheks kõige populaarsemaks isolatsioonimaterjaliks.

Puidukiust isolatsioonimaterjalidel on suur niiskusmahutavus, mida saab kasutada ka siseõhu niiskuse juhtimisel. See võimaldab nautida head sisekliimat ja hubast kodust atmosfääri.
Ekovilla keskkonnaalane lubadus – väike süsiniku jalajälg

Keskkonnaküsimused muutuvad ehitusmaterjalide puhul üha tähtsamaks, seepärast valivad juba rohkem kui pooled ehitajad kasutamiseks võimalikult vähe keskkonda koormavad tooted.

Mida rohkem me taastuvaid süsinikku siduvaid puidupõhiseid ehitusmaterjale kasutame, seda väiksem on atmosfääri sattuva süsinikdioksiidi kogus.

Ekovilla isolatsioonimaterjali valmistamiseks kulub väga vähe mittetaastuvat toorainet ja energiat. Keskmine Ekovillaga isoleeritud puitkonstruktsiooniga ühepereelamu seob oma konstruktsioonides u 35 tonni süsinikdioksiidi.

Keskkonnasõbraliku materjalivalikuga saab väga palju mõjutada ehitamise süsiniku jalajälge ja säästa loodust.