Ekovilla soojustus

Ekovilla plaat

Ekovilla

Ekovilla plaat

Ekovilla isolatsiooniplaat on valmistatud ümbertöödeldud puidust ning on pehme ja vetruv. Ekovilla plaat on süsinikuneutraalne ja keskkonnasõbralik toode.
Ekovilla isolatsiooniplaat on mugavalt käsitletav hingav isolatsioon. Tihedakiuline ehitus ei lase plaadist õhku välja ning tagab hea soojustuse. Plaadi paksus hoiab nurgad sirged ja tänu sellele täidab soojustusplaat sellele mõeldud ruumi 100%.
Ekovilla isolatsiooniplaat sobib nii uusehitistele kui ka renoveerimistöödele. Ekovilla lahendused on leidnud tee ka paljudesse Põhjamaade elementmajadega tegelevatesse tehastesse.
Keskkonnasõbralikud soojustuslahendused sinu koju.
Keskkonnasõbralikud soojustuslahendused sinu koju.
Võta meiega ühendust

Mis muudab Ekovilla plaadi eriliseks?

Ekovilla on välja töötatud arvestades ehitajate soove ja sisaldab kõiki neid omadusi, mis muudavad Ekovilla tooted eriliseks.
Ekovilla toodetega võid olla kindel, et valmival majal on hea soojusisolatsioon ja sisekliima.

Kuidas Ekovilla plaati paigaldada?

Ekovilla uusehitistes

Ekovilla loob puithoonete ehitamiseks täiesti uued võimalused – seda on kiire ja mugav paigaldada ning loob ehitises mõnusa sisekliima.

Ekovilla renoveerimisel

Ekovilla isolatsiooniplaat sobib ideaalselt täiendavaks soojustusmaterjaliks majade renoveerimisel. Ekovilla plaat koos isolatsioonipuruga võimaldab soojustada ka kõige raskemini ligipääsetavad kohad.

Arvuta välja vajaminev kogus

Vajaminev pakkide arv pakki